První kolo kvalifikace za námi

Dnes proběhla první kola kvalifikace turnaje ITS CUP 2022 a my vám přinášíme aktuální výsledky!

V dnešní kvalifikaci se objevilo hned několik nasazených hraček a to jak domácích tak i zahraničních. Mezi ně patřily například – Buyukakcay Cagla [1], Kucmová Aneta [2], Laboutková Aneta [3].

Mimo jiné se zde objevily i hračky, které nasazené nebyly a přesto dokázaly výše postavené soupeřky porazit – Břečková Nikola, Ševčíková Linda, Hrdinková Denise.

Skvělý zápas, který strhl velké množství pozornosti, byl zápas mezi domácí českou hráčkou Nikolou Břečkovou a Radkou Zelnickovou ze Slovenska. Nikola Břečková po prvním prohraném prvním setu (4:6) nakonec ukázala svou sílu a Radku dokázala porazit (6:3) (10:6) v super tiebreak.

Další velká bitva proběhla mezi první nasazenou Caglou Buyukakcay z Turecka a českou hráčkou Ivanou Šebestovou. Po více než dvou hodinách se radovala z těsné výhry v supertiebreaku hráčka z Turecka. Ivana však ukázala velkou bojovnost a zápas jí utekl jen o pár míčků.

Zítra 18.07.2022 bude pokračovat druhé kolo kvalifikace od 10:00 hodin. Všechny hráčky, které postoupí z kvalifikačního kola budete moci spolu s hráčkami vybranými do hlavní soutěže vidět již od pondělí v Omega centru v Olomouci. Vstup je zcela zdarma, tak neváhejte přijďte podpořit naše domácí nadějné tenisky.

VSTUP ZDARMA!!

Přejít nahoru