Šestý den turnaje ITS CUP Olomouc 2022 by Moneta Money bank

Dnes od 10:00 hodin začal boj o postup do semifinále dvouhry. Na centre kurtu se setkala Sára BEJLEK(CZE) s japonskou hráčkou KURAMI Narra. Tento zápas trval hodinu a osm minut a Sára BEJLEK se nominovala do semifinále výhrou 6:3 6:2. Sáru bude v zítřejším semifinále čekat soupeřka Sada NAHIMANA (BDI), která dnes vyhrála nad Mirian BULGARU ( ROU) 6:1 6:3.  

Na kurtu číslo šest se utkaly Maja CHWALINSKA (POL) a  Darya ASTAKHOVA (RUS). ASTAKHOVA se výhrou 6:4 6:3 probojovala do zítřejšího semifinále.

Další hráčkou, která se probojovala do semifinále a zítra se utká se Darya ASTAKHOVA(RUS) o postup do finále dvouhry, je makedonská hráčka Lina GJORCHESKA a to konkrétně výhrou nad Emma NAVARA (USA) 6:4 6:2 na sety. 

Oba dva kurty odpoledne ovládly zápasy čtyřher. O postup do finále čtyřhry se utkaly Ilona CHIOROAIE (ROU) / Oana SIMION (ROU) a Darya ASTAKHOVA (RUS) / Nika RADISIC (SLO). Zvítězila první z dvojic a zítra se setkají ve finále s dvojicí GATTO-MONTICONE(ITA)/NAHIMANA(BDI) které zvítězily nad MUNTEAN(FRA)/ KNUTSON(CZE) 6:4 7:5 na sety. 

Nenechte si ujít zítřejší finále čtyřhry a semifinále dvouhry od 10:00 na kurtech v Omega centru v Olomouci !

Přejít nahoru