Třetí den turnaje ITS CUP 2022 za námi!

V úterý 19.07.2022 pokračovala další kola hlavní soutěže ITS CUP 2022 a zároveň se začaly hrát i čtyřhry, aktuální výsledky si přečtěte zde !

V úterním pokračování turnaje ITS CUP 2022 by Moneta Money bank se hrálo hned několik zápasů dvouher a rovněž i čtyřher. V singlech se odehrálo přesně osm zápasů a utkaly se mezi sebou například hráčky Johana Marková (CZE) se Oana Georgeta Simion (ROU) z Rumunska. Marková bohužel rumunské hráčce Simion podlehla 2:6 0:6.

Dva zápasy byly kvůli zranění hráček ukončeny a to konkrétně německou hráčkou Julii Middendorf ve prospěch hráčky Gabriely Knutson a dále česká hráčka Miriam Kolodziejová ve prospěch švýcarské hráčky Bojana Klincov (SUI).

Odpolední zápasy čtyřher přinesly nečekané výsledky. V zápase mezi Gumulya(INA)/Perrin (SUI) a Leykina(RUS)/Pribylova (RUS) zvítězila druhá z dvojic ve dvou setech 4:6 3:6 . Další z dvojic, které se utkaly byly česká kombinace Brecková/Hindová, které po těsném boji bohužel dvojici Astakhova(RUS)/Radisic(SLO) podlehly 5:7 5:7.

Zítra 20.7.2022 se pokračuje na všech kurtech od 10:00 hodin a budou se hrát očekávané dvouhry mezi nasazenou jedničkou francouzskou hráčkou se srbskými kořeny Kristinou Mladenovic a hráčkou Sada Nahimana z Burundi.

Přijďte se podívat na světový tenis v Olomouci. Vstup je zcela zdarma.

Přejít nahoru