FINÁLE KVALIFIKACE. ČTYŘKA NEJLEPŠÍCH SE PŘEDSTAVÍ VE FINÁLE.

Třetí den populárního mezinárodního turnaje ITS CUP 2018 bylo na kurtech OMEGA centra sportu a zdraví na programu finále kvalifikace. O postup do hlavní soutěže se poprala osmička nejúspěšnějších. Favoritky svou roli zvládly.

Program finále započal v 11.00 hod. Počet herních kurtů se vzhledem k množství zápasů smrštil pouze na dva. Na centrálním dvorci se nejdříve představila česká tenistka Anastasia Detiuc, která do zápasu s Rakušankou Piou Konig nastoupila z pozice čtvrté nasazené jako favoritka. Tuto roli Anastasia záhy potvrdila a bez větších problémů zvítězila poměrem 6:2, 6:2.

Na kurtu č. 6 svůj zápas souběžně sehrály Maria Marfutina z Ruska a na druhé straně švédská osmnáctiletá naděje Katerina Filip. Marfutina už si na ITS CUPu hlavní soutěž zahrála a letos tomu nebude jinak. Soupeřku deklasovala rozdílem třídy a po setech 6:1, 6:1 suverénně postoupila.

Také druhé z českých želízek v ohni Petra Krejsová svou úlohu zvládla. Její předvedená hra byla nad síly Bosňanky Anity Husaric. Petra zvítězila 6:3 a 7:6 a ani ona neskrývala radost ze své účasti v prvním kole hlavní soutěže.

Kvarteto postoupivších pak uzavřelo největší překvapení kvalifikace, kterým se stala Ioana Loredana Rosca. Stejně jako včera i dnes prokázala Rumunka pevné nervy a ve třech sadách vyprovodila z kurtu Victoriu Muntean při konečném stavu 6:3, 0:6, 6:4.

POZOR!!! První kolo hlavní soutěže začíná již ZÍTRA v úterý 17.7. 2018

Vrcholem letošního ročníku turnaje bude finálový zápas dvouhry v neděli 22.7.2018 od 10:30 hod., kterému bude předcházet dětské zábavné dopoledne od 8.45 hod. Bohatou fotogalerii plnou nádherných fotek z turnaje najdete na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/ItsCup2013/.  Aktuálního pavouka, výsledky jednotlivých zápasů i rozpis utkání na další den pak na stránkách www.itscup.cz a www.omegasport.cz

 

Finále kvaliface Pavouk čtyřhra 17.7 Pavouk dvouhra 17.7 Rozpis zápasů 17.7

Přejít nahoru