HLAVNÍ SOUTĚŽ TURNAJE ITS CUP 2023 ODSTARTOVALA

V pondělí měl ITS CUP na programu finále kvalifikace a část 1. kola hlavní soutěže. Start zápasů byl posunut kvůli dešťům. První zápasy byly doprovázeny kapkami deště i v průběhu hry. Kapky deště přinešly štěstí určitě 2 kvalifikantkám, které postoupily do hlavní soutěže turnaje. Denisa Hindová a Ivana Šebestová nastoupí na další zápas zítra. Obě určitě potěší velká podpora diváků.

V hlavní soutěži se těšme také na český tenis z rakety Anety Laboutkové, Terezy Smitkové, Terezy Valentové, Lindy Klimovičové, Anety Kučmové nebo Julie Štruplové. Tereza Valentová a Linda Klimovičová mají už své první zápasy hlavní soutěže za sebou a určitě je to stálo hodně sil. O vítězce zápasu v obou případech musel rozhodovat až třetí set. Věřme, že úspěšně vyhraná bitva může hráčky do dalších zápasů pouze posílit 🙂.

Na zápasy prvních dvou nasazených Španělek Romero Gormaz a R. Vicens Mas si počkáme do středy 19.7.2023, kdy nastoupí po předsazení rovnou do 2. kola hlavní soutěže.

Kvalifikační utkání dnes skončila. Hlavní soutěž turnaje byla zahájena a vyvrcholí finálovým zápasem dvouhry v neděli 23. 7. 2023 v 10:00 hod. Zítra také startuje již turnaj čtyřher.

Přejít nahoru