Zdraví

[fullwidth backgroundcolor=““ backgroundimage=““ backgroundrepeat=“no-repeat“ backgroundposition=“left top“ backgroundattachment=“scroll“ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ bordersize=“0px“ bordercolor=““ borderstyle=““ paddingtop=“20px“ paddingbottom=“20px“ paddingleft=“0px“ paddingright=“0px“ menu_anchor=““ equal_height_columns=“no“ hundred_percent=“no“ class=““ id=““][one_third last=“no“ spacing=“yes“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ class=““ id=““][imageframe lightbox=“no“ style_type=“bottomshadow“ bordercolor=“#ffffff“ bordersize=“5px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“slide“ animation_direction=“right“ animation_speed=“0.3″ class=““ id=““] Zdravotní služby ITS Tennis centre[/imageframe][/one_third][two_third last=“yes“ spacing=“yes“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ class=““ id=““][fusion_code]

Spolupracujeme s řadou specialistů v oblasti sportovního lékařství, kteří pravidelně monitorují zdravotní stav hráčů a podílejí se na tvorbě tréninkových programů. Hlavním cílem spolupráce s lékařským týmem je prevence zranění a zajištění dobrého zdravotního stavu každého hráče.

[/fusion_code][fusion_code]

Lékařské prohlídky a testy každého půl roku. Při nástupu do akademie je každému hráči vytvořena osobní karta, do které se zaznamenávají výsledky pravidelných lékařských prohlídek a testů. Hráči dvakrát za rok podstupují lékařské vyšetření a zátěžové testy.

Test Variability srdeční frekvence – HRV. Každé ráno hráči podstupují test Variability srdeční frekvence, na základě kterého se určuje intenzita tréninkového dne. Tento test je nedílnou součástí tréninku pro každého profesionálního sportovce, který chce dosáhnout optimálního výkonnostního růstu.

Výživové poradenství. Spolupracujeme rovněž se specialisty na výživu, které je možné po domluvě využít a sestavit s nimi optimální stravovací plán.

Sportovní psychologie. Správně nastavená psychika je důležitou součástí kvalitní přípravy profesionálních sportovců. Naši hráči proto mají možnost využít služeb specialistů v oboru sportovní psychologie.

Rehabilitace a masáže. Hráči mohou podle potřeby využívat služby našeho rehabilitačního centra, které je jim plně k dispozici.

[/fusion_code][/two_third][/fullwidth]

Přejít nahoru