V pořadí osmou vítězkou tradičního tenisového turnaje ITS CUP se v letošním roce stala nasazená jednička Elizaveta Kulichkova z Ruska, která od prvního kola dokazovala, že trofej ji patří zaslouženě.

Finálové utkání proti Ekaterine Alexandrově, rusce žijící v Praze, nezačala Kulichkova dobře. První set agresivní a útočnou hrou získala Alexandrova v poměru 6:4. V druhém setu už Kulichkova zapla na vyšší obrátky a dokázala po zlepšeném výkonu srovnat sety na 1:1, když zvítězila 6:2. Třetí set už byl naprosto v režii Lizy, která si tak podmanila celý turnaj a vítězstvím 6:1 uzavřela skóre zápasu ve svůj prospěch a mohla se radovat z titulu.

Elizaveta Kulichkova (RUS) [1] – Ekaterina Alexandrova (RUS) [4] 4:6, 6:2, 6:1

8. ročník ITS CUPu je tedy za námi. Doufáme, že se Vám letošní ročník líbil a dočkali jste se krásných tenisových bitev. Těšíme se na Vaši další podporu a pevně věříme, že příští rok se setkáme u 9. ročníku ITS CUPu, tentokrát s dotací 75 000 USD.