PITNÝ REŽIM PRO HRÁČKY – ISODRINKX 750 OD FIRMY NUTREND


9. 07. 2018 / Novinky

Zápasy tenisového turnaje ITS CUP se vždy odehrávají na přímém slunci při vysokých teplotách. Organizátoři musí hráčkám zajistit dostatek tekutin tak, aby mohli podávat ty nejlepší výkony.

V jubilejním 10. ročníku 2018 jsme se spojili s olomouckou společností NUTREND, TOP dodavatelem sportovní a zdravé výživy.

V horkých dnech a při vysoké zátěži dochází k velkému úbytku tekutin kvůli pocení i prostřednictvím vodních par při intenzivním dýchání. Aby hráčky měly minimální starosti s pitným režimem, tak společnost Nutrend připravila skvělou novinku mezi hotovými sportovními nápoji s názvem ISODRINX.

Jedná se o nápoj s elektrolyty, který má osmolalitu mezi 275-305 mOsm/kg, a svým charakterem se řadí mezi špičkové isotonické sportovní nápoje. Pro hráčky to znamená, že jim tento nápoj nabídne kombinaci tekutin, elektrolytů a vhodných zdrojů energie pro jejich ideální fyzický výkon a současně pomůže, aby jejich aktivita mohla probíhat co nejdéle.

ISODRINX ideálně řeší obnovu tělesných tekutin a díky použití speciálního disacharidu isomaltulózy (PalatinoseTM), se energie z tohoto sportovního nápoje uvolňuje postupně. Tento nápoj ocení nejen hráčky, ale i amatérští sportovci současně při aktivitách s vysokou intenzitou i při aktivitách dlouhodobých, kdy dochází k významným ztrátám energie, tekutin i minerálních látek.

Vyřešte svůj pitný režim a vyzkoušejte ISODRINX, stejně jako všechny tenistky na turnaji. Jsme hrdi na to, že tento funkční nápoj je oficiálním produktem na ITS CUPU 2018.