JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK ITS CUPu 2018 SE BLÍŽÍ

Již za 10 dní odstartuje jubilejní 10. ročník ženského mezinárodního turnaje v tenise pod hlavičkou světové tenisové federace ITF – ITS CUP 2018. Na kurtech OMEGA centra sportu a zdraví se Vám představí hned čtyři hráčky z první stovky světového žebříčku. Jejich jména se postupně dozvíte v nejbližších dnech.

Hráčky si na prize money rozdělí celých 80.000 amerických dolarů a připíší si také důležité body do světové žebříčku, který od příštího roku zaznamená velké změny a proto je úspěch pro všechny hráčky na našem turnaji o to důležitější.

Pro fanoušky a diváky máme připraveno v areálu našeho turnaje kvalitní občerstvení, venkovní stánek s letním osvěžením či soutěž o hodnotné ceny.

Jubilejní ročník pomůže také dobré věci, když jsme se rozhodli podpořit Nadaci Šance, které pomáhá dětskému hemato-onkologickému oddělení Fakultní nemocnice Olomouc.

V sobotu 14.7. startuje kvalifikace, která vrcholí v pondělí 16.7. Na finále kvalifikace naváže tisková konference hlavních hvězd letošního ročníku a jejich autogramiáda. První kolo hlavní soutěže začne v úterý v 11:00.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Organizační tým ITS CUPu 2018

Přejít nahoru