ŠESTNÁCTILETÁ ČESKÁ NADĚJE TEREZA VALENTOVÁ VE ČTVRTFINÁLE

Během dnešního 3. kola se antukový areál zaplnil diváky hned od prvního zápasu. Plné tribuny diváků u centr kurtu fandily jediné české tenistce v turnaji Tereze Valentové. Favouritkou zápasu byla pátá nasazená Makedonka Lina Gjorcheska. Trpělivá hra plná ostrých úderů a dlouhých výměn přinesla šestnáctileté Tereze ovoce a v náročném zápase postoupila do čtvrtfinále po těsném výsledku 7:5, 7:6 (12:10). Přijďte ji v pátek fandit opět od 10 hod k centru kurtu.

První nasazená Leyre Romero Gormaz (ESP) se naopak na kurtu moc nezdržovala a po rychlé výhře 6:0, 6:4 nad Natalii Siedliskou (GER) postupuje do čvrtfinále. Druhá nasazená Rosa Vincens Mas se už s turnajem rozloučila po prohře se Sarou Cakarevic (FRA). Dál pokračují v turnaji třetí a čtvrtá nasazená Darja Semenistaja (LAT) a Marie Benoit (BEL).

V plném proudu je také turnaj čtyřher, kde máme stále také české zastoupení. Zítra nás čekají semifinálové zápasy, ve kterých pokaždé nastoupí české dvojice Tereza Valentová s Magdalenou Smékalovou a Denisa Hindová s Karolínou Kubáňovou. Že bychom v sobotu měli možnost sledovat česko-české finále čtyřhry? Přijďte se o tom přesvědčit osobně 🙂.

Přejít nahoru