Čtvrtý den turnaje ITS CUP 2022 v Olomouci

Dnešní den zahájila loňská šampionka turnaje ITS CUP, Sára BEJLEK soubojem s první nasazenou hráčkou kvalifikace z turecka Cagla BUYKAKCAY. Tento zápas se protáhl do tří setů a nakonec si vybojovala výhru s výsledkem 4:6 6:1 6:1 . Sára ukázala velkou bojovnost a ta se jí vyplatila. 

Další ostře sledovaný zápas následoval ihned poté. V něm se nám představila nasazená jednička francouzská hráčka Kristina MLADENOVIC, která nastoupila proti hráčce Sada NAHIMANA (BDI). Sada Nahimana nakonec dokázala nasazenou jedničku po skoro dvouhodinovém zápase ve více než 34C s výsledkem 3:6 5:7 vyřadit. 

Dopoledne pokračovaly zápasy na všech čtyřech kurtech. K vidění byly například souboje mezi slovinkou Nika RADISIC vs rumunskou hráčkou Chritina DINU. Nakonec vyhrála slovinská hráčka a to ve třech setech 7:5 5:7 6:0. 

V odpoledním švýcarském derby se nám představily hráčky Bojana KLINCOV vs PERRIN Chirstina. Tento zapas nakonec dopadl prohrou první z dvojice Bojany KLINCOV 6:1 3:6 0:6 na sety. 

Hráčka Ivana JOROVIC (SRB) ze zdravotních důvodů od turnaje odstoupila ve prospěch hráčky Emma NAVRRO z USA, která tímto postoupila do třetího kola turnaje ITS CUP Olomouc 2022 by Moneta Money Bank. 

Poslední odpolední zápas ve kterém nastoupila česká hráčka Barbora PALICOVÁ vs Tena LUKAS(CRO) vybojovala chorvatka 5:7 4:6.

Zítra pokračujeme od 10:00 hodin na všech kurtech v Omega centru v Olomouci !

Vstup je zdarma !

Přejít nahoru