Pátý den turnaje ITS CUP by Moneta Money bank v Olomouci

Dnes ráno 21.7.2022 byla na kurtu k vidění opět loňská obhájkyně titulu Sára BEJLEK. Jako její soupeřka nastoupila slovenská hráčka Eszter MERI. Tento zápas s přehledem vyhrála Sára BEJLEK ve dvou setech 6:2 6:1.  

Na Kurtu číslo 7 hrála hráčka Sada NAHIMANA, která včera vyřadila nasazenou jedničku MLADENOVIC. Proti ni nastoupila rumunská hráčka Ilona GHIOROAIE. Sada NAHIMANA znovu zabodovala a vyhrála ve dvou setech 6:1 6:3. 

Poté následoval zápas mezi českou hráčkou Michaelou BAYERLOVOU proti které nastoupila dvanáctá nasazená hráčka ruska Dayra ASTAKHOVA(RUS). Ruska nakonec dokázala Češku BAYERLOVOU porazit ve dvou setech 6:4 a 6:3.  

Zápas ve kterém se setkala hráčka z Japonska Kurumi NARA s hráčkou z Chorvatska Tena LUKAS. Japonka NARA nakonec vyhrála ve dvou setech 7:6 6:4. 

Předposlední zápas dne mezi švýcarkou Conny PERRIN a Emmou NAVARRO z USA nakonec vybojovala Američanka s výsledkem 6:4 4:6 6:2.  

Odpoledne ovládly kurty čtyřhry a to konkrétně na Centre kurtu ve složení Alexandra OSBORNE z Rakouska a Lena PAPADAKIS z německa proti Darya ASTHAKOVA(RUS) a Nika RADISIC ze Slovinska. Tento zapas nakonec vyhrála druhá z dvojic ve dvou setech 7:5 7:5. 

Zítra pokračujeme od 10:00 hodin znovu v Omega centrum Olomouc.

Vstupné ZDARMA tak neváhejte a přijďte se podívat na světový tenis v Olomouci. 

Přejít nahoru