PITNÝ REŽIM PRO HRÁČKY – ISODRINKX 750 OD FIRMY NUTREND

Zápasy tenisového turnaje ITS CUP se vždy odehrávají na přímém slunci při vysokých teplotách. Organizátoři musí hráčkám zajistit dostatek tekutin tak, aby mohli podávat ty nejlepší výkony.

V jubilejním 10. ročníku 2018 jsme se spojili s olomouckou společností NUTREND, TOP dodavatelem sportovní a zdravé výživy.

V horkých dnech a při vysoké zátěži dochází k velkému úbytku tekutin kvůli pocení i prostřednictvím vodních par při intenzivním dýchání. Aby hráčky měly minimální starosti s pitným režimem, tak společnost Nutrend připravila skvělou novinku mezi hotovými sportovními nápoji s názvem ISODRINX.

Jedná se o nápoj s elektrolyty, který má osmolalitu mezi 275-305 mOsm/kg, a svým charakterem se řadí mezi špičkové isotonické sportovní nápoje. Pro hráčky to znamená, že jim tento nápoj nabídne kombinaci tekutin, elektrolytů a vhodných zdrojů energie pro jejich ideální fyzický výkon a současně pomůže, aby jejich aktivita mohla probíhat co nejdéle.

ISODRINX ideálně řeší obnovu tělesných tekutin a díky použití speciálního disacharidu isomaltulózy (PalatinoseTM), se energie z tohoto sportovního nápoje uvolňuje postupně. Tento nápoj ocení nejen hráčky, ale i amatérští sportovci současně při aktivitách s vysokou intenzitou i při aktivitách dlouhodobých, kdy dochází k významným ztrátám energie, tekutin i minerálních látek.

Vyřešte svůj pitný režim a vyzkoušejte ISODRINX, stejně jako všechny tenistky na turnaji. Jsme hrdi na to, že tento funkční nápoj je oficiálním produktem na ITS CUPU 2018.

 

 

Přejít nahoru